ALV
Event information
Op 4 juni aanstaande zal er weer een ALV plaatsvinden. Op deze ALV zullen de begroting van zowel het huidige als het komende boekjaar besproken worden. Bij de bespreking van het huidige boekjaar zal ook een stemming rondom de boetes van de Antwerpenreis plaatsvinden. Naast de beide begrotingen staat ook de jaarplanning voor het komende collegejaar op de agenda. Zorg dus dat je aanwezig bent als je je mening in een van deze kwesties wilt laten horen. De complete agenda van de ALV is te vinden in de bijlage van deze uitnodiging.
De stukken voor deze ALV zullen uiterlijk een week van tevoren online staan en in de SLACK liggen in het postvakje 'ALV-stukken'. Graag willen we iedereen verzoeken de stukken van tevoren te lezen om het verloop van de ALV te bespoedigen.
De ALV zal, zoals gebruikelijk, om 19.00 uur beginnen in de kelder van het GSb-pand, aan de Sint Walburgstraat 22, inloop vanaf 18:45.
We hopen jullie daar allemaal te zien. Mocht je niet kunnen komen kun je altijd nog iemand machtigen door het bijgevoegde machtigingsformulier in te vullen. Let er wel op dat machtigingsformulieren alleen geldig zijn wanneer deze volledig zijn ingevuld.
Zoals gebruikelijk zal het bestuur natuurlijk zorgen voor koffie, thee en koekjes :)