February 08

ALV

Event information

ALV

Date Time

Thu, Feb 8, 2007

Location

IDEA 122

Organiser

Board

Op 8 februari 2007 zal er een Algemene Ledenvergadering van CoVer plaatsvinden. Op de ALV verantwoorden het bestuur en de commissies zich aan de leden en daar kunnen de leden ook hun invloed uitoefenen. Daarnaast worden nieuwe commissieleden ingehamerd en oude commissieleden uitgehamerd.

Deze ALV zal de CvI/OIC-werkgroep zal hun conclusies presenteren over de veranderingen die het OIC voor CoVer zal brengen. Meer informatie zal te vinden zijn in de stukken.

Verder wordt er een kandidaatbestuur

De ALV-stukken liggen ter inzage in de CoVer-kamer en staan ook onder CoVer/documenten.

Wanneer je verhinderd bent, maar wel graag je stem wilt laten horen, dan kun je het machtigingsformulier invullen en dat uiterlijk op de dag van de ALV inleveren bij het CoVer-bestuur of in het postvakje in de kantine van het IDEA-gebouw leggen.

Op de ALV zal gratis koffie, thee en koek geserveerd worden.